پرشین تک اخبار فناوری

نسخه آزمایشی گوشی های تاشوی سامسونگ در اواخر امسال رونمایی میشود

نسخه آزمایشی گوشی های تاشوی سامسونگ در اواخر امسال رونمایی میشود

گوشی های تاشوی سامسونگ  تا سال ۲۰۱۹ به تولید انبوه نمی رسند؛ با اینحال کمپانی سامسونگ قصد دارد نمونه اولیه ای از گوشی تاشوی گلکسی ایکس را تا پایان سال ۲۰۱۷ رونمایی کند.

به گزارش یکی از رسانه های کره ای به نام The Investor، کمپانی سامسونگ، منابع لازم برای تولید ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ نسخه آزمایشی از گوشی های تاشو را تهیه کرده است. این گوشی ها که بخشی از پروژه دره (Project Valley) هستند، در قالب گوشی های تاشوی گلکسی ایکس رونمایی خواهند شد.

به نقل از The Investor: “این نمونه ی اولیه که قابلیت باز شدن تا ۱۸۰ درجه را دارد، از دو پنل اولد تشکیل شده که توسط یک لولا در قسمت میانی به یکدیگر متصل شده اند.”

شایان ذکر است که یک گوشی تاشوی واقعی، از نوعی که توسط مدیران Samsung Display معرفی کرده اند، تنها از یک پنل تاشو تشکیل شده است. این در حالیست که گزارش اخیر، از دو پنل مجزا و یک لولا خبر داده است و احتمالا از تکنولوژی آمولد بدون حاشیه که در گوشی گلکسی اس ۸ به کار رفته، برخوردار خواهد شد. حاشیه های باریک در نواحی اطراف لولا می تواند در دیده نشدن فاصله ی میان دو پنل تاثیرگذار باشد.

منبع The Investor در این باره می گوید: “به نظر می رسد کمپانی سامسونگ، آزمایش ضد آب خود را روی این دستگاه مجهز به دو نمایشگر آزمایش می کند تا ایده های مختلف را درباره ی گوشی تاشوی آینده ی خود جمع آوری کند.”

هنوز مشخص نیست که نمونه های آزمایشی گوشی گلکسی ایکس به فروش می رسند یا خیر؛ با اینحال به نظر می رسد که در صورت عرضه شدن، همانند گوشی Galaxy Round، تنها به بازارهای کره محدود خواهد بود.

یک گوشی تاشوی واقعی، با یک نمایشگر آمولد، هدف نهایی این پروژه است؛ گوشی گلکسی ایکس با این مشخصات، با استانداردهای تعیین شده مطابقت ندارد، با اینحال یک فرصت استثنایی برای سامسونگ خواهد بود تا نتیجه ی تلاش های خود را عمومی کرده و قبل از راه اندازی و عرضه به بازارهای انبوه، بازخوردهای لازم را دریافت کند

منبع : تکرا

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 0
دوست نداشتم: 0
میانگین امتیازات: 0
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *