پرشین تک اخبار فناوری

رنگ های نوت 8

گلکسی نوت 8 با تنوع رنگی بالایی عرضه می شود

چندی پیش از بعضی از رسانه های محبوب چینی اطلاعات و تصاویری مبنی بر تنوع رنگی بالای نوت 8 هنگام عرضه منتشر شده است…

با توجه به تصویر زیر امسال پرچمدار جدید کره ای ها یعنی گلکسی نوت 8 از 8 رنگ هنگام عرضه بهره می برد و در اختیار کاربران قرار می گیرد.

اگر به خاطر داشته باشید در سال های گذشته سامسونگ سیاست کاری ای داشته که در هنگام عرضه جهانی از چند رنگ اصلی استفاده می کند و دیگر رنگ ها در طی سال جاری در اختیار مردم قرار داده می شد اما امسال به نظر می رسد گلکسی نوت 8 به همراه رنگ های مشکی نیمه‌ شب، طلایی، نقره‌ای قطبی، ارغوانیِ خاکستری، آبی مرجانی، آبی تیره، صورتی و آبی دریایی عمیق عرضه خواهد شد. در حال حاضر پرچمدار فعلی سامسونگ یعنی اس 8 و اس 8+ با رنگ های مشکی نیمه شب، نقره‌ای قطبی، آبی مرجانی، ارغوانیِ خاکستری و طلایی برای فروش در اختیار مردم قرار گرفته اند و دیگر رنگ ها در طی سال معرفی می شوند. در تصویر زیر رنگ های هنگام عرضه نوت 8 از زاویه کنار و پشت و همچنین از رنگ قلم S-Pen رونمایی می شود

رنگ های نوت 8
رنگ های نوت 8

گلکسی نوت 8 از طراحی مشابه اس 8 بهره می برد و تنها در پشت گوشی تفاوت هایی به دلیل دوربین دوگانه آن احساس می شود و همچنین لبه های نوت 8 نسبت به اس 8 انحنی کم تری دارد. از نظر سخت افزار هم گویا پرچمدار جدید سامسونگ قرار است همانند سخت افزار سری اس عرضه شود یعنی تراشه اسنپ دراگون 835 و تراشه اختصاصی سامسونگ اگزینوس 8895 در نوت 8 به کار برده می شود.