مقایسه Honor 8 و One Plus 5؛ دو گوشی هوشمند شرکت هواوی

مقایسه Honor 8 و One Plus 5؛ دو گوشی هوشمند شرکت هواوی

مقایسه Honor8 و 5 One Plus؛ دوگوشی هوشمند شرکت هواوی

 

دو گوشی هوشمند برجسته با دوربین دوگانه  از یک شرکت چینی! هر دو از شرکت هواوی، یکی از زیر مجموعه محصولات Honor و دیگری بنام One Plus.پس از اجرای موفق honor 8، شرکت هواوی این محصول را روانه بازار کرد.این گوشی هوشمند دارای دوربین نسل چهارم دو لنزی 1 مگا پیکسلی می باشد.

حال بیایید ببینم که چه مواردی Honor 8 را از وان پلاس 5 متمایز می کند. در طراحی، هر دو دارای بدنه ای یکسان هستند.اما Honor 8 صخامتی حدود 6.97 میلی متر دارد.ضخامت one plus 5 بیشتر است؛ یعنی چیزی حدود 7.25 میلی متر.

Honor 8 صفحه نمایشی 5.7 اینچی با آی پی اس 2k است.کیفیت تصویر با وضوح 515 پیکسل در اینچ دارد. نسبت صفحه نمایش به تنه، 79 درصد می باشد. از سوی دیگر، وان پلاس 5 دارای نمایشگر 5.5 اینچی تمام HD است. با توجه به گفته ی برخی کابران این گوشی، هنگام استفاده از اپلیکیشن ها با تغییر جهت به سمت عمودی یا افقیجهت بازآوری اطلاعتا قدیمی تر،اثری لرزان و لزج دارد!

وان پلاس در یک بیانیه در رابطه با این موضوع گفته است:این موضوع بازخوردی است که از تعداد کمی از کاربرانمان، بطور زیرکانه، دریافت کرده ایم.این موضوع کاملا طبیعی است و هیچ مغایرتی در صفحه نمایش بین این دو نوع گوشی وجود ندارد.

شناسه لمس انگشت در وان پلاس 5 ،در زیر صفحه نمایش است.اما Honor 8 در پشت خود این ویژگی را داراست.سیم کارت دوتایی Honor8 دارای سیستم دوربین 2 لنزی 12 مگا پیکسلی است.

مورد دیگری که باعث برتزی Honor8 نسبت به One plus 5 می شود،توانایی فیلم گرفتن آن با کیفیت 4k است. جدا از بالا بودن قدرت Honor8، کلیه محصولات Honor دارای تکنولوژی Smart Power 5.0 هستند. این ویژگی باعث می شود تا بوسیله ی به حداقل رساندن برنامه های مصرف کننده ی قدرت در بک گروند، عمر باتری به حداکثر خود برسد.

 

یک پیشنهاد برای شما:

نقد و برسی Honor 9

نقد و برسی Honor 9

آنر 9 گوشی هوشمند آشنایی در دسته محصولات هواوی و برند Honor به حساب می‌آید.…

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *