پرشین تک اخبار فناوری

بروز رسانی های جدید فیسبوک در دسترس همگان قرار گرفت

بروز رسانی های جدید فیسبوک در دسترس همگان قرار گرفت

 

ما می دانیم که فیس بوک، درست مانند اپل، به دنبال تولید محتوای اصلی ویدئویی یا حداقل میزبانی آن در پلت فرم خود است، به همین دلیل اعلامات  جدید فیسبوک مورد تعجب همگانی قرار گرفت .

 طبق گفته های جدید فیسبوک یک پلت فرم و یک امکان جدید به اسم  Watch در حال توسعه است . و تمامی برنامه های مرتبط به فیسبوک تلفن همراه/ کامپیوتر ولبتاب و دیگر برنامه های تلویزیونی  همه توسط سازمان دیده بان در امنیت کامل بررسی و به کار خود ادامه می دهند  –  برای کمک به نگه داشتن  نمایش هایی که دنبال میکنید، سازمان دیده بان دارای یک لیست تماشا است، بنابراین شما  آخرین قسمتها از  هز چیزس  را ازدست نمیدهید . “

به طور معمول دیده بان به سلیقه و ترجیحات شما عمل میکند  و شخصی سازی می شود تا بتوانید نشان های جدید و محتوا را براساس آنچه که دوست دارید پیدا کنید. وتنها یک چیز تماشا را جالب میکند که شما همانطور که در حال مشاهده هر چیزی هستید واکنش های دیگر کاربران فیسبوک را ببینید و لذت ببرید  این واقعیت یکی از ویژگی های جدید Facebook Live است.

این وژگی جدیدبیشتر در ایالات متخده امریکا در دسترس است اما فیسبوک در تلاش است تا این محدودیت را حذف کند و ان را برای همگان در دسترس قرار دهد .

همانطور که فیسبوک گفته است  این ویژگی جدید در حال توسعه است و احتمال ان می رود که تا ماه دیگر برای همگان در دسترس باشد و بعد از ان مطالبی در موردمصرف اینترنت این ویژگی ارئه میشود.