پرشین تک اخبار فناوری

AMD4U به عنوان شرکای AMD و Square Enix اعلام آمادگی کرده است!!!

AMD4U به عنوان شرکای AMD و Square Enix اعلام آمادگی کرده است تا به مشتریان بازی های رایگان بدهد.

با راهاندازی آخرین سری Ryzen و Vega، از جمله پلت فرم AMD Threadripper با شرکت Square Enix Collective مشارکت کرده است تا مشتریان خود را مزایای بیشتری بهرمند سازد، از جمله داشتن سریع ترین سخت افزار در بازار است.

این برنامه AMD4U نامگذاری شده است، هدف آن پاداش کسانی است که سیستم های قوی که دارای آخرین پردازنده های AMD و کارت های گرافیکی با بازی های جدید و قدیمی در برنامه Collective Encyclopedia Square Enix است. برنامه معرفی شده توسط Square Enix به بازی های کوچکتر Indie کمک می کند تا آنها را تحت پوشش خود قرار دهد.

در اینجا بسیاری از توسعه دهندگان شگفت انگیز در سراسر جهان هستند که بازی های فوق العاده ای را ایجاد می کنند، اما آنها هنوز شانس خود را برای درخشیدن ندارند. از طریق همکاری  AMD و  AMD4U Square Enix به وجود آمده است، هر دو شرکت مجوز برای کمک به روشن شدن نور بر روی این توسعه دهندگان و بازی های شگفت انگیز خود به منظور کمک به آنها برای رسیدن به توانایی و چشم انداز خود را به بازار معرفی کنند.

این لیست شامل بازی های تحسین برانگیز مانند Battalion 1944 از استودیو های Bulkhead است که اخیرا تست تورینگ را راه اندازی کرده اند. و اثر ترس آینده: سدنا. هر مشتری واجد شرایط قادر به انتخاب تا سه بازی از لیست پیش تعیین شده خواهد بود. برای بررسی اینکه سیستم جدید AMD شما برای این برنامه واجد شرایط است، می توانید ابزار تأیید را در وب سایت AMD4U را دانلود کنید. سیستم هایی که واجد شرایط این ارتقاء هستند شامل کسانی هستند که از HP، Dell و Alienware استفاده می کنند.

AMD اخیرا طیف وسیعی از کارت های گرافیکی Vega خود را عرضه کرد که در سه گزینه قرار می گیرد. Vega56 با قیمت 399 دلار شروع می شود و با خنک کننده مایع به Vega64 می رود که برای 699 دلار فروخته می شود. مشتریان می توانند از طریق چندین پیشنهاد ارائه شده از سوی Radeon Packs ابتکار جدید را انتخاب کنند. که این پیشنهادات دارای چندین تخفیف اضافی در سخت افزار است.

منبع:www.neowin.net