پرشین تک اخبار فناوری

FYI:مایکروسافت نسخه بتا مسنجر اوتلوک را انتشارکرد!!!

دیروز، مایکروسافت طیف وسیعی از ارتقاء ها را به Outlook نشان داد، از جمله طراحی تازه، عملکرد سریع، ویژگی های جدید صندوق پستی هوشمند، و پشتیبانی Emoji و GIF، با پیشرفت هایی که بیشتر از وعده هایی که داده شده بود. مایکروسافت همچنین اعلام کرد که بتای Outlook جدید را راه اندازی کرده است، اما رسما، هنوز برای همه در دسترس نیست.

مایکروسافت اعلام کرد که بتای آن را با اضافه کردن «استفاده از بتا» را به صندوق ورودی کاربران اضافه می کند. این شرکت گفت: “اگر اکنون آن را مشاهده نکنید،” در چند هفته آینده آن را مشاهده خواهید کرد. ” اما اگر بخواهید منتظر بمانید، می توانید در حال حاضر به بتا جدید دسترسی پیدا کنید.

به سادگی به Outlook.com بروید در مرورگر خود، پس از بارگذاری صفحه، آدرس را از outlook.live.com/owa/ به outlook.live.com/mail/ ویرایش کنید و سپس وارد شوید. این صفحه با نمایش بتا جدید Outlook.com دوباره بارگیری می شود (و همچنین می توانید در صفحه تغییر دهید).

ما این ترفند کوچک را از The Verge در Microsoft Edge، Google Chrome و Mozilla Firefox آزمایش کردیم و بدون هیچ مشکلی کار کردیم. همانطور که WinSuperSite اشاره کرد، حتی با حسابهای دفتر 365 Business کار می کند.

هر بار که صندوق ورودی خود را بارگذاری می کنید، باید آدرس را تغییر دهید، اگر می خواهید با نمای بتا بچسبانید، همانطور که به وسیله URL هر بار از Outlook.com بازدید می کنید، به نسخه اصلی که به طور پیش فرض است میروید، اما راه دیگری هم وجود دارد. . همانطور که Tero Alhonen متوجه شد، اگر شما outlook.live.com/mail/#/inbox را برای بازدید از Outlook.com نشانه گذاری کنید، هر زمان که بخواهید آدرس را برای هر بازدید باز کنید، باید رابط کاربری بتا را دریافت کنید.

مهمتر از همه: هنگامی که بتا بارگذاری Outlook.com بارگیری می شود، سعی کنید بتا را غیر فعال نکنید، زیرا این کار اگر به طور دائمی و از چند طریق و مرورگر انجام شود فایده ای ندارد زیرا هر بار آن پاک میشود و از بین میرود.

منبع:www.neowin.net