دستیار صوتی بیکسبی به زودی عرضه میشود!

دستیار صوتی بیکسبی به زودی عرضه میشود!

دستیار صوتی بیکسبی ، بعد از پشت سر گذاشتن یک گذشته پر فراز و نشیب دوباره بازگشته است. زمانی که این دستیار مجازی برای اولین بار در معرض عموم قرار گرفت، خبری از قابلیت های تشخیص فرامین صوتی در آن نبود؛ سامسونگ بعد از معرفی این محصول این قابلیت ها را از طریق چند بروزرسانی در اختیار کاربرانی که در کره جنوبی از این دستیار استفاده می کردند، گذاشت و اعلام کرد که کاربران آمریکایی هم بعد از یک ماه می توانند این قابلیت ها را دریافت کنند اما آنچه که در نهایت در اختیار کاربران آمریکایی قرار گرفت، چندان بی عیب و نقص نبود.

آنچه که اسم بیکسبی ویس را بدنام تر می کند، این است که این محصول به طور رسمی تا به امروز تنها در کره جنوبی و آمریکا عرضه شده و حتی کاربرانی که در کشور انگلستان هم زندگی می کنند، به آن دسترسی ندارند علی رغم این که زبان رسمی این کاربران هم انگلیسی است؛ البته خبرهای جدید از این امر حکایت می کنند که قرار است این محدودیت ها به زودی برداشته شوند؛ طبق اطلاعات جدید، سامسونگ در نظر دارد که بیکسبی ویس را به زودی در سر تا سر جهان عرضه کند.

جزییات جدید به واسطه لیست تغییرات جدیدترین نسخه از نرم افزار مخاطبان سامسونگ، به عنوان یک منبع نسبتا مبهم، منتشر شده اند؛ تغییر جدید اضافه شده به این لیست عبارت “Bixby English global launching” به معنی “عرضه جهانی بیکسبی انگلیسی” بوده است. این تغییر را به دو شیوه می توان تفسیر کرد؛ به این نحو که کاربران سامسونگ در دیگر کشورهای جهان هم به زودی می توانند از قابلیت های دستیار مجازی جدید سازنده کره ای استفاده کنند یا اینکه کسی که در حال نوشتن این لیست تغییرات بوده اطلاعات کافی در زمینه کاری که انجام داده، نداشته است.

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *