شایعه : افت قیمت دائمی پلی استیشن 4 اسلیم در آگوست

شایعه : افت قیمت دائمی پلی استیشن 4 اسلیم در آگوست

همانطور که می دانید ایکس باکس وان ایکس قرار است در ماه نوامبر عرضه شود و سونی کنسول جدیدی را معرفی نکرده است اما گویا قصد کاهش قیمت محصولات فعلی خود را دارد…

شاید در نگاه اول برای رقابت پلی استیشن 4 با ایکس باکس وان ایکس قطعا با خودتان بگویید ایکس باکس با مشخصات عالی و بهتر از پلی استیشن برنده میدان در سال 2017 خواهد بود اما اگر کمی فکر کنید به نتیجه بلعکس می رسید زیرا سونی هم دست روی دست نمی گذارد تا شکست بخورد, همه گیمر ها می دانند که سونی برای بازی های انحصاری پلتفرم خود کم نمی گذارد و بهترین چیزی که می تواند را در اختیار کاربران قرار می دهد همچنین می تواند با پیشنهاد های ویژه و تخفیف های مناسب باز هم بازار کنسول ها را برای خودش نگه دارد.

به تازگی توسط یکی از کارمند های سونی اخباری به بیرون درز کرده اند که گویا پلی استیشن 4 اسلیم در اواخر ماه آگوست تخفیف ویژه ای می گیرد.

همچنین این کارمند به باندل جدیدی از پلی استیشن 4 اسلیم به همراه آنچارتد 4 تنها با قیمت 269.99$ اشاره کرده است و به نظر می رسد در 13 آگوست در دسترس کاربران برای خرید قرار داشته باشد.

من بر روی هدف مورد نظر کار می‌کنم و ما تبلیغات را حدودا یک یا دو هفته زودتر دریافت می‌کنیم بنابراین تمام کارکنان می‌دانند که چیزی قرار است به فروش گذاشته شود. و خب ما به این صورت می‌توانیم کارهای بازاریابی و غیره را انجام دهیم. جدیدترین تبلیغی که برای ما فرستاده شده است و قرار است هفته‌ی دیگر عرضه شود مربوط به باندل پلی‌استیشن ۴ اسلیم به همراه آنچارتد ۴ می‌باشد که قرار است در قیمت پایین جدید خود و به ارزش ۲۶۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار بگیرد.

متن بالا به گونه ای می باشد که احتمالا پلی استیشن 4 اسلیم دارای افت قیمت دائمی می باشد و با این کار احتمالا باز هم سونی بازار گیم را داغ و تصاحب می کند.

حال این اخبار چیزی بیش از شایعه نیستند و خبر رسمی از طرف سونی برای کاهش قیمت پلی استیشن 4 اسلیم اعلام نشده است و باید تا اعلام و تایید رسمی این خبر صبر کنیم. نظر شما چیست ؟ سونی برای مقابله با ایکس باکس وان ایکس چه کارهایی ممکن است انجام دهد؟

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *