پرشین تک اخبار فناوری

از تجربیات و بروز رسانی های جدید Windoes Experience Mixed بدانید

از تجربیات و بروز رسانی های جدید Windoes Experience Mixed بدانید

 

نسخه ازمایشی هدست واقعیت مجازی Acer عرضه شده است و جز محبوبیات برخی از افراد قرارگرفته است و روش های تنظیم های ان به صورت اسان و روان  همراه با ان ارائه شد.

برای چندمین بار محصولی با مخلوط ایده های خاص چند شرکت ساخته شد. که windoes reality فضای ان را ایجاد میکند و Hololens قطعات سخت افزاری ان را مانند: نمایشگر های Acer و 3Glassesرا ایجاد می کند .

 و شرکت Mixed realityفضای امنیت و کنترل ان را تحت نظر داردواکنون با اضافه شدن یک قابلیت جدید میتوانید با استفاده از حسابMicrosoftازVideos and photo اناستفاده کنید و خمچنین شرکت Hololens با کار گزاری میکروفون بسیار قوی و قدرتمند کیفیت صدا این محصول را بیشتر کرد.

 وهم اکنون در سایت خبر گزاری رسمی مایکروسافت توضیحات مختصری از این محصول ارائه شده است که در ادامه به ان می پردازیم:باید بدانید که همیشه با استفاده از چند ایده ی خاص میتوان یک ایده بزرگ و جالبی را ارائه داد. که در این نسخه  از هدست واقعیت مجازی Acer اشیا فیزیکی و دیجیتالی برای تعامل دو گانه ایجاد شده اند . واکنون این نسخه هیچ وابستگی به جز قطعات سخت افزاری نسبت به شرکت Hololens ندارد و کاربران میتوانند با استفاده از حساب مایکروسافت خود ان را خریداری کنند و به بررسی جزئیات ان بپردازند.و تصاویری را در سایت رسمی خود ارائه داد

عرضه این محصول :

هدست نسخه Acer Mixed Reality Developer Edition تنها برای توسعه دهندگان در دسترس است. و تاریخ عرضه ان برای همگی حدود 2 ماهه دیگر برای تمامی کشور ها است.