پرشین تک اخبار فناوری

استفاده از سیمکارت های Google Project Fi با ساعت هوشمند بدون پرداخت هزینه اضافی!!!

چند هفته پیش، در روز پادکست First Ring Daily با برادس سامور، Thurrott شرکت داشتیم، و ما درباره شایعات مربوط به ساعت اپل دیده شده در تلفن همراه پیش رو صحبت کردیم و همچنین میزان حمل و نقل ممکن است برای سرویس هزینه داشته باشد. بنابراین طبیعی است که من در مورد آنچه که بهترین برنامه برای smartwatch LTE است فکر می کنم.

پاسخ بدون شک پروژه Fi است.

 سیم کارت های دارای داده های گوگل تنها هفت تبلت از آن پشتیبانی می کنند، به جز یک smartwatch،حتی اگه نتواند از آن پشتیبانی کند، سرویس تلفن با اپل کار نمی کند. این درست است، اگر شما با لیستی از دستگاه های پشتیبانی شده گوگل که حاوی آرایه ای از تلفن های Pixel و Nexus هستند بروید.

اما یک سیم کارت google’s project fi با هر دستگاه GSM کار می کند. شما ممکن است تمام توانایی شبکه های ترکیبی T-Mobile، Sprint و US Cellular را دریافت نکنید، اما حداقل آن را به عنوان یک سیم کارت T-Mobile عمل می کند. بنابراین بله، شما می توانید آن را در iPhone، Windows Phone یا هر چیز دیگری که می خواهید استفاده کنید.

و برای روشن شدن، پروژه Fi در LG Watch Sport را آزمایش کرده ام و کار می کند.

اکنون که ما آن را درست کرده ایم، چیزی که Project Fi را بهتر از گزینه ها می سازد این است که شما مجبور نیستید برای یک خط اضافی پرداخت کنید. در حقیقت، شما حتی مجبور به پرداخت هزینه فعال سازی نیستید. گوگل به شما یک سیم کارت داده تنها را به صورت رایگان ارسال خواهد کرد. شما فقط برای داده هایی که استفاده می کنید هزینه ای را پرداخت می کنید، که بخشی از برنامه داده ای است که شما در حال حاضر با google’s project fi داشته اید.

این سرویس 10 دلار در هر گیگابایت هزینه می کند و هر آنچه که شما استفاده نمی کنید بازپرداخت می شود. اگر شما یک برنامه 1 گیگابایتی برای گوشی در برنامه داشته باشید و از 500 مگابایت استفاده می کنید، شما 5 دلار پرداخت می کنید. اگر با تلفن خود 500 مگابایت و با سیمکارت تنها با اطلاعات 200 مگابایتی خود، 3 دلار دریافت کنید.

ممكن است برای توجیه پرداخت چند دلار اضافی در هر ماه برای خط اضافی كه هر حامل دیگر ممكن است شما را تحمیل كند، دشوار باشد. پس از همه، آیا واقعا می توانید آنچه را که پرداخت می کنید با مقدار داده هایی که در یک ساعت هوشمند مصرف می کنید باشد؟

پاسخ این است که شما احتمالا بیشتر از خطوط داده، فقط از حساب خود میپردازید تا اینکه برای داده هایی که میخواهید ازgoogle’s project fi استفاده کنید، هزینه بیشتری را صرف میکنید، و سپس حساب شما برای اطلاعاتی که در بالا است، هزینه آن را میپردازید.

منبع:www.neowin.net