پرشین تک اخبار فناوری

هدست واقعیت مجازی Visor دل پیش فروش میشود.

شرکای مایکروسافت در سال جاری تمرکز خود را بر ویندوز اکسپلویت که بر روی هدست های واقعیت مجازی در IFA گزاشته است. این شامل شرکت دل، که هدست واقعیت مجازی Visor را به نمایش گذاشت هم میشود. مایکروسافت بعدا تایید کرد که در تاریخ 17 اکتبر عرضه خواهد شد، اما دل را برای پیشبرد سفارشات امروز HMD باز کرده است.

مشخصات مشابه همانند بقیه ویندوز HMDs Mixed Realality با دو نمایشگر 1440×1440، میدان دید 110 درجه، ردیابی داخلی و تا میزان تجدید 90Hz است. مطمئنا، اگر با گرافیک یکپارچه به یک کامپیوتر متصل شود، سرعت آن به 60Hz کاهش می یابد.

شما می توانید هدست واقعیت مجازی Visor را به قیمت $ 349.99 یعنی چیزی حدود یک ملیون و چهارصد هزار تومان میشود که به صورت یک دستگاه مستقل میتوانید سفارش دهید و شما می توانید کنترل های حرکت را برای $ 99.99 دلار که به پول ایران چیزی حدود چهارصد هزار تومان دریافت کنید. یک بسته نرم افزاری نیز وجود دارد، اما شما با انتخاب این گزینه هیچ هزینه ای نخواهید داشت زیرا 449.98 دلار قیمت دارد. حمل و نقل استاندارد رایگان است، و تمام گزینه ها در تاریخ 17 اکتبر ارائه می شود. شما می توانید آن را در Dell.com پیدا کنید.

البته، به یاد داشته باشید که Acer و HP دارای کیت توسعه دهنده از قبل هستند، پس آنها نیز می توانند هدست های خود را در 17هم راه اندازی کنند.