پرشین تک اخبار فناوری

تلویزیون اپل

اپل اجازه دریافت 4K را در iTunes را نخواهد داد.

اپل تلویزیون جدید خود را با پشتیبانی 4K در طول جلسه مطبوعاتی خود در هفته گذشته اعلام کرد. در طول رویداد خود،به آن نیز اشاره کرد که می شود به روز رسانی تمام محتوای HD خریداری شده توسط مشتریان به 4K تبدیل شود.اکنون که این جعبه رسانه ای جدید به دست فروشگاه ها برسد، به نظر می رسد که شرکت اپل محدودیت هایی را در محتوای 4K خود که از فروشگاه iTunes خریداری شده یا اجاره شده است، اعمال می کند.

افرادی که در MacRumors این تلوزیون را خریداری کرده اند، اپل به همراه نسخه های Dolby Vision و HDR امکان پخش جریان 4K را فراهم می کند. اپل میگوید این کاملا واضح است که:

“شما می توانید یک کپی محلی از یک فیلم HD را دانلود کنید و شما ممکن است بتوانید نسخه های HDR و Dolby Vision را دانلود کنید، اما شما نمیتوانید نسخه 4K را دانلود کنید.”

در حال حاضر این ناشناخته است که چرا در تلویزیون اپل محدودیت وجود دارد، اما این می تواند با ظرفیت ذخیره سازی کوچک تر تلویزیون اپل که در حال حاضر در نوع 32GB و 64GB است باشد. اگر هنوز علاقمند هستید، تلویزیون 4K اپل را که از 179 دلار شروع می شود و هم اکنون می توانید از فروشگاه اپل یا سایر فروشگاه ها شرکت کننده خریداری کنید.

neowin
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 1
دوست نداشتم: 1
میانگین امتیازات: 1
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *